Marcin Czerwiński – duży facet o wielkiej wrażliwości muzycznej.

Singiel „Spokój” promuję debiutancki album Marcina Czerwińskiego „Chwyć swe marzenia ” który trafił na półki sklepów w grudniu 2014 r .
Teledysk powstał przy współpracy z ekipa 9 liter filmy, w którym gościnnie występują osoby z zespołu Marcina półfinalista MBTM Jakub Kusior uczestniczka Voice of Poland Dominika Bąbelewska, oraz modelka Uczestniczka Top model oraz KSW girl Rut Maria Łozowska.

Spokój jest to utwór o charakterystycznym brzmieniu ,mocno lirycznym przepełniony emocjami w którym świetnie dobrane charakterystyczne partie fortepianu współgrają z charakkterystyczym gitarowym bridgem oraz głosem wokalisty . Utwór jest grany przez lokalne rozgłośnie radiowe niebawem trafi na ogólnopolską antenę.

11297093_1666521283576782_2016722953_o

Marcin Czerwiński jest 28-letnim częstochowianinem od lat zajmujący się muzyką. Tworzy,komponuje,aranżuje oraz pisze teksty .Pochodzi z muzycznej rodziny ojciec basista zaraził go miłością do muzyki.Od najmłodszych lat stawał na scenie brał udział w licznych konkursach i przeglądach , których jest laureatem. Muzyka szybko przeobraziła się w życiową pasje na którą postawił absolutnie wszystko. Ma za sobą udział w finałowych odcinkach programu telewizyjnego „Ekipa na swoim” gdzie koncertowałem.Uczestniczyłem w wielu konkursach ale duża rozpoznawalność
uzyskał dzięki udziałowi w programie ” Must be the music” w którym awansował do półfinału jednocześnie wygrywając casting publiczności ,spełniając oczekiwania widzów oraz wymagającego jury.
Debiutancki album” Chwyć swe marzenia” trafił na półki w grudniu 2014 r . Przy debiutanckim albumie współpracował z producentem Chrisem Toffsonem produc. min. Sylwia
Grzeszczak,Jeden Osiem L , oraz przy tekstach współpracowałem z Wojciechem Byrskim (Bracia ,Ira ,De Mono). Obecnie współpracuje z Pawłem Hołda (Producent wielu polskich artystów) oraz laureatem nagrody Grammy Voytkiem Kochankiem (Chaka Khan , Usher ,Ozzy Osbourne,Christina Aquilera ,Nicole Scherzinger )